Тихоня чи вискочка: правила поведінки в колективі
Постійно бігати перед начальством і завантажувати його своїми ідеями - зовсім не поганий спосіб просунутися службовими сходами.
Вас помітять
На вискочку обов'язково звернуть увагу. Причому не лише колеги відділу, але й, можливо, вище керівництво. А непідкупний ентузіазм буде розцінений як лояльність і відданість компанії.
Постійно перебуваючи на очах і пропонуючи ідеї, ви демонструєте зацікавленість у справах організації та бажання принести їй максимальну користь. Не секрет, що іноді навіть навіжена думка може стати для керівника наведенням для прийняття найбільш оптимального рішення в сформованій ситуації. До того ж роботодавцеві приємно працювати з амбіційним співробітником: людина демонструє внутрішню готовність упоратися з будь-яким завданням, а це завжди цінується.
Ви розвиваєтеся
На помилках вчаться. Після того як ваші "геніальні" пропозиції були розкритиковані, ви краще розумієте, куди рухатися та що запропонувати шефові наступного разу.
"Такий співробітник обов'язково розвивається - як в особистому плані, так і в професійному, - коментує заступник генерального директора компанії „Велес Персонал“ Марина Миронова. - Прагнення висловитися виникає не на порожньому місці - це свідчення того, що людина розібралася в ситуації та розширило коло інтересів. Людина, одержима бажанням постійно щось пропонувати та бути на очах, вникає в будь-яке завдання, а виходить, дізнається для себе щось нове, її багаж знань буде увесь час поповнюватися".
Ви загартовуєте характер
Борючись з байдужістю начальства, ви не тільки вчитеся знаходити підходи до керівництва, але й виживати в умовах повної байдужості. Навіть у найбільш авторитарної й ієрархічної компанії можливі випадки, коли надто амбіційний співробітник зрештою виграє.
Ви формуєте лідерські якості
"Найчастіше вискочки, небайдужі до своїх обов'язків, стають неформальними лідерами, - говорить Марина Миронова. - Зацікавленість у роботі багато в чому є заразливою: така людина вміє запалити оточуючих своєю ідеєю, налагодити контакти та інше".
У неформального лідера куди більше шансів одержати підвищення: навички спілкування з людьми та вміння повести за собою команду начальникові просто необхідні. Та й нинішньому вашому керівникові куди приємніше бачити у відділі ентузіастів, згуртованих завдяки зусиллям неформального лідера, ніж пасивних і безініціативних виконавців.
Так що не варто стримувати свій професійний запал і прикидатися тихонею, якщо ви їм не є. Швидше за все, ваші лідерські амбіції рано чи пізно будуть відповідно оцінені.
Кар'єрна порада дня
Висловлюйтеся частіше
Не бійтеся звернутися до начальства з якоюсь ідеєю. Навіть якщо пропозиція буде відкинута, ви покажете себе людиною, зацікавленою в справі, а згодом не будете звинувачувати себе за невикористаний шанс.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...