Дійсно останнім часом так багато липових роботадавців й інколи наштовхуєшся на такі номери що на рахунку залишається нуль цілих фіг десятих грошей.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Сортування по даті: за спаданням, за зростанням
Виводити по | записів на сторінці |
Всього знайдено: 58
На сторінці: 1 – 20
Сторінка: 1 / 3
Відповідь на коментар користувача юля за 22.11:19:55
Цілком згідна із коментарем Юлії
Я мала контракти із кількома
комапаніями МЛМ.Прекрасна школа
виживання. Робота і життя в МЛМ-
як в житті, тільки -пришвидшеними
темпами. Саме завдяки цій школі
виживання я закінчила Київський
національний юридичний університет
із відзнакою і стала прекрасним
юристом.А для держави і для фірм
"рабочібез амбіцій"є дуже
вигідні.Нормально працювати на
державних посадах, але потрібно
дати хабар, а пізніше- щорічно
"підтверджувати "своє право роботи
на цій посаді.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Відповідь на коментар користувача юля за 22.11:19:55
Тема МЛМ дуже специфічна, але вона загалом підкоряється законам: хто вміє крутитися - той викрутитться. У вас вийшло - це ваше, але далеко не кожного іншого, хоча нав'язатися прагне багато.
Просто погодьтеся: 99% тих, хто приходить в мережі йде з них так і не почавши заробляти. І на них наварюють усі, хто стоїть вище і не пішов, а втримавя в свій час. Тому у людей і з'являється таке недобре ставлення до МЛМ + багато додає непрофесіоналізм, цинізм та нав'язливість більшості мережевиків.
Тому не ображайтеся, пані, але в народу саме таке ставлення і від цього не подінешся
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Відповідь на коментар користувача Daooss за 11.02:12:15
я прочитала ваш коментар і частково
з вами не згідна.Я теж працювала в
такій фірмі і завдяки їй я маю уже
свою і досить успішну фірму( але в
іншому напрямку).На початку
заробляла не багато, але з кожним
новим клієнтом я навчилась
переконувати.Само собою мій
заробіток виріс.Крім того я брала
людей різного віку на навчання,а в
свою чергу вчилась керувати
ними.Через 1рік відкрила такий же
офіс в який прийшла сама і у свої
19 я стала керуючим філії в
західному регіоні.Заробляла
пристойно.І завдяки знанням що я
набула відкрила кадрове агенство,а
пізніше продуктовий магазин.Я
навчилась як спілкуватись з
постачальниками,податковою,нашою
доблесною міліцією і тд. Зараз я
маю 4 магазини секонхенду з європи
.(що є майже накожній вулиці у
місті).В свої 23 на мене працює
40чоловік. Тому я б не сказала що
люди які продають косметику чи інші
речі, тягаючи по місту важкі сумки
це РОБОЧИЙ ЛОХОТРОН.Я бачила багато
людей які хотіли зразу і все але
так не буває.Я не скажу, що робота
легка,но воно того варте. Мене з
вищою освітою економіста не хотіли
брати на роботу ,без досвіду,а те
що пропунували було просто смішно
700грн/міс.і я пішла продавати
косметику за перший тиждень я
зародила 50грн ,це нічого -відбила
проїзд.,але на 2 місяць я заробляла
уже 1400грн, на той час це було не
погано.Тому нарахунок золотих гір
,все залежить від вас. Якщо б я
непішла працювати в МЛМ ,я б зараз
працювала на когось і заробляла
хай буде хоч 3000тис/міс.Зараз для
мене це смішно.Я не хочу вас в
чомусь переконати ,але це не погана
робота яка дає преспективи і я теж
це випробувала на власному
досвіді.У мене є друзі які сміялися
з моєї роботи ,що я тягалась з тим
товаром всюди працювала і в суботу
і в неділю.Але тепер 4 з них
працюють на мене звичайними водіями
з зарплатою в 2000тис,а решта
кусають лікті.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Відповідь на коментар користувача Р-р-р за 05.01:16:49
Бувають агенції які дійсно допомагають але це величезна рідкість.І не тільки дури можуть їхати працювати танцюристкою!!!!!!!Потрібно ризикувати і не бути боягузкою,тоді все вийде.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
головою потрібно думати! і аналізувати ситуацію, адже лише від конкретної особи залежить чи потрапить вона в пастку при працевлаштуванні. ясно, що ніхто не застрахований, але все ж таки сліпо вірити людині, яка за гроші пропонує список роботодавців, це по-перше викликає підозру, а по-друге (якщо не солідне кадрове агенство) явно має "запах" шахрайства. як мінімум!
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Щоб не потрапити до пастки ділків від працевлаштування, навчіться відокремлювати сумнівні оголошення. Сподіваємось, вам допоможуть наші спостереження щодо подібних оголошень.
1. Оголошення про роботу виглядає привабливо та реалістично. Чітко вказується посада, заробітна плата, умови праці. Наприклад, „Економіст, до 30 років, освіта – вища, досвід роботи – не менше 3 років, заробітна плата – від 2000 грн.”. Таких оголошень зазвичай – декілька в одному номері, із вказівкою різних посад: бухгалтер, офіс-менеджер тощо. Бентежить лише одне – номер контактного телефону скрізь вказаний один. І належить він агенції з працевлаштування. Зазвичай наявність цих оголошень не гарантує наявність зазначених вакансій. Багато шукачів роботи були не в одному такому агентстві, але знайти роботу не змогли, хоча послуги агентства оплатили.
2. Наступний вид оголошень зазвичай виглядає так: „Курси: особистість високого рівня (далі вказується назва курсів). Подальше працевлаштування, практика, надається свідоцтво”. За помірну плату можна навчитись спеціалізованим програмам в бухгалтерії, навичкам парикмахерського мистецтва, дизайну тощо. В кінці кожного оголошення жирним шрифтом виділяються слова: практика та працевлаштування. Але саме це зазвичай не відповідає дійсності.
3. Не є рідкістю оголошення наступного змісту: „Компанії потрібно 3 керівника та 5 співробітників: перекваліфікація, навчання новій професії, високий дохід гарантовано”. Після співбесіди виявляється, що компанії необхідні керівники філіалів та офісні співробітники, але спочатку кандидату пропонується пройти платне навчання протягом місяця. Зазвичай подібні організації заробляють викладанням, а працевлаштування на омріяну посаду вам навряд чи випаде.
4. Відверто шахрайські оголошення розраховані на тих, хто марить нічого не робити, та ще й гроші за це отримувати: „Пасивний дохід. Працювати все менше і менше, отримувати все більше і більше”, „1000 мам, які отримують 1000 у.о.” На змісті таких оголошень не варто зупинятись взагалі, але варто пам’ятати одне: для досягнення мети, кар’єрного росту потрібні як мінімум освіта та досвід роботи, помножені на ваші зусилля, а безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Хочеться працювати, а не бути обдуреним в процесі пошуку гідної вакансії. Зараз фірми часто створюють рекламні ролики, в яких представляються солідними компаніями, придумують вдалий образ неіснуючого часто власника і активно його просувають. Кому довіряти при пошуку роботи?
1. Якщо компанія завжди готова надати вам точну і офіційну інформацію про себе, товар, системі заробітків і методи продажів, ризик обману мінімальний.
2. При прийомі на роботу фірмою не використовуються сумнівні з точки зору закону або етики методи набору кадрів, такі, як вплив на психіку на велелюдних зборах, розповідь про елітарність фірми.
3. Майбутню «красиве життя», а точніше обіцяні зарплати, в компанії можуть підкріпити документальними фактами. Якщо все обмежується вражаючим розповіддю на презентації або співбесіді , Плідної співпраці з таким роботодавцем у вас не вийде.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Як побачити ознаки "шахрайського оголошення"?
Експерти виділяють низку основних ознак "шахрайського оголошення".
Перша. Передплата при працевлаштуванні. Компанія, що шанує себе, не стане просити переказати які-небудь кошти або сплатити витрати свого співробітника. Приміром, компанія пропонує роботу вдома по набору тексту або виготовленню біжутерії. Проте, перш ніж приступити до виконання обов'язків, претендента просять перерахувати певну суму для отримання подальших інструкцій або оплатити партію матеріалів для виготовлення продукції.
Друга. Вимога пройти обов'язкові платні курси (консультацію, навчання, медогляд) перед зарахуванням в штат компанії. Як і в першому випадку, такі "працедавці" є досить сумнівними, є велика вірогідність шахрайства.
Третя. Високий оклад при мінімумі вимог. Робота має бути оплачувана. Проте виникають небезпідставні сумніви, якщо за 4 години роботи оператором ПК компанія платитиме 500 у.о. на місяць.
Четверта. Оголошення, в яких відсутня назва компанії, оголошення з розмитими формулюваннями, які не дають чіткого розуміння про вакансію, що відкривається.
П’ята. Підозри викликає і присутність граматичних помилок в тексті. Таке оголошення про вакансію, очевидно, складено поспіхом і представляє компанію, що його подає, не з найкращого боку.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Пропозицій море: там шукають офіціантку, туди потрібно продавця. Вибір є, проте варто не забувати й про так званий "робочий лохотрон". Оголошення про солідну фірму, яка шукає комунікабельну та приязну молодь на посаду мерчендайзера віком від 18 до 25, не завжди є відображенням дійсності. Зарплатню обіцяють по 80-100 грн. на день і ласкаво запрошують до себе в офіс. Хто "клюнув" на таку солодку наживку, того чекає розчарування. Після двогодинних пошуків ти ледве знаходиш так звану фірму, про яку свідчить перекошена табличка, прибита нашвидкуруч до залізних дверей. Приходиш в те, що називають офісом, і заповнюєш анкету. А "на десерт" дізнаєшся, що тут займаються косметикою, назву якої ти вперше чуєш, і твоя робота полягатиме у тому, щоб з важкою торбою того добра носитися по спеці містом чи по селах й пропонувати свій товар кожному зустрічному. Приємного мало, так ще й зарплатня далеко не так гарно звучить, як на оголошенні. Скільки продасте, стільки й заробите, та ваша частка - це 5% з усього доходу. Золоті гори, які обіцяло оголошення, руйнуються, залишаючи по собі голу правду. На жаль, це все випробувано на власному досвіді.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору
Зареєструйтеся / увійдіть в свій акаунт для подачі коментаря!
Без реєстрації Ви втрачаєте наступні можливості:
18733
15015
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
303
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 33458 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...
Пальму першості у сфері ошукування безробітних утримують кадрові агентства-одноденки. Якась фірма гостинно відкриває свої двері для різних працівників. Тисячі людей зараз раді вхопитися за будь-яку соломинку, і далеко не у всіх є Інтернет і доступ до стаціонарного телефону. Про те, як його обдурили шахраї-кадровики, нам розповів будівельник Іван з Рівного. Він шукав роботу на неофіційній столичної біржі праці - біля станції метро «Вокзальна». Замовники не знаходилися, але одного разу в метро йому сунули папірець з телефоном кадрового агентства. За підбір гарної вакансії суму попросили невелику, але для безробітного все ж принципову - 150 грн. Наступного дня Іван прибув за адресою контори, отримав на руки перелік потенційних наймачів. Відправившись за адресами, Іван майже скрізь стукав у зачинені двері - телефони та адреси були вигадані. Розгніваний будівельник прибув назад до агентства, але двері йому вже не відкрили і там.
відповісти на коментар | відправити другу | друкувати | нагору