Для чого писати резюме
Ви - студент п'ятого курсу. Попереду - захист дипломного проекту, а за ним вільне від лекцій, заліків та іспитів життя. І перша справжня робота. Чим зацікавити роботодавця, коли в руках тільки диплом про вищу освіту? Як справити враження?
Під час влаштування на роботу випускники повинні донести до роботодавця всі свої здібності, знання та практичні навички і переконати його в тому, що без них він багато чого втратить. Здійснити це можливо через мережу кадрових агентств по найму робочої сили, або самостійно, розсилаючи свої "Резюме" (коротку характеристику про себе) по підприємствах та в організації різної форми власності.
Однак написати своє "Резюме" так, щоб на нього звернули увагу, а не поклали "під сукно", досить складно. Досвід показує, що при написанні його необхідно дотримуватись певних вимог, основні з яких приведено нижче.
У дитинстві нас часто запитували: "Ким ти хочеш бути?" Зазвичай дітлахи дуже впевнено відповідають, ким хочуть стати в майбутньому. Проте лише одиниці втілюють свої мрії в життя. Комусь вибрали професію батьки, хтось шукав інститут поближче до домівки, хтось поступив "за компанію" з друзями. Студентські роки пролетіли, і знову настав час вибору: де і ким працювати?
Рекрутери підтвердять, що диплом - це свого роду перепустка на ринок праці, але не більше. Вища освіта сама собою зрозумілий атрибут, як володіння іноземною мовою та комп'ютером.
Профприналежність визначає стаж, якого у молодого спеціаліста немає. І ніхто не гарантує, що з фінансовою освітою вас охоче візьмуть до банку, а "корочка" маркетолога відчинить двері у відділ досліджень ринку. У жодному випадку.
Молодий спеціаліст - це, швидше, працівник широкого профілю, чия кваліфікація ще нічим не підтверджена. його мінус - влаштуватися на роботу складно, з іншого боку - безперечний плюс. Він можете пропонувати свою кандидатуру практично до будь-якої компанії!
На сьогодні працевлаштування випускників здійснюється по замовленнях підприємств та організацій, але остаточне рішення про прийняття на роботу залишається за роботодавцем. Тому першочергового значення набуває наявність у нього якомога більшої інформації про молодого спеціаліста. Основним джерелом такої інформації, в першу чергу, має бути сам студент, як особа, яка безпосередньо в цьому зацікавлена.
Тому при першому знайомстві з роботодавцем ваше "Резюме", надаючи інформацію про вас, як особистість, про ваші досягнення, знання та практичні навички, набуті під час навчання в університеті, допоможе йому зробити правильний висновок про вас, як людину і фахівця, а також здійснити вибір серед інших претендентів на вашу користь.
Тож ваша доля у ваших руках! Прикладіть максимум зусиль для вдалого майбутнього працевлаштування- основи подальшого життя.
всі матеріалиРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
17828
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
35
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
268
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
224
264
12
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 30000 грн.
- по вакансіях 0 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Весняно-польові роботи під час військових дій: робота під час комендантської години та заходи з безпеки
Із метою забезпечення продовольчої безпеки держави Мінагрополітики спрямув ...
Весняно-польові роботи під час військових дій: робота під час комендантської години та заходи з безпеки
Із метою забезпечення продовольчої безпеки держави Мінагрополітики спрямув ...
4 простих способи подружитися з колегами на новій роботі
Перехід на нову роботу — завжди стрес. Кілька порад, як звикнути до нового ...