Як спрацюватися з керівником-трудоголіком

Що ж робити, якщо ваш керівник проводить на роботі значно більше часу, ніж ви? Нікому ж не хочеться здатися бездарем, який банально просиджує штани й отримує за це гроші. До вашої уваги кілька порад, які допоможуть не переживати за своє робоче місце.

Фахівець із максимальної продуктивності Мелоді Вілдінг поділилася секретами, які допоможуть не вигоріти на роботі та не впасти лицем у багнюку.

Обговоріть ситуацію з керівником

Для керівника-трудоголіка такий ритм життя – норма. Якщо ви страждаєте через це, але не показуєте, що щось не так, то він і не подумає про те, що щось вас не влаштовує. Не відкладайте розмову, тому що це тільки ускладнить ситуацію.

Щоб не видатися лінтюхом, почніть розмову з питання "Що ви хочете, щоб я добився за короткий термін?", "Як цього можна досягти та за який термін?". Потім можна обговорити дедлайни, які вам здаються нереалістичними.

Покажіть свою ефективність

Доведіть керівнику, що ваша цінність полягає не в тому, щоб висидіти зайві години, а в тому, що ви використовуєте робочий час максимально ефективно. Трудоголіками стають ті люди, котрі не вміють керувати власним часом, і тому вони буквально "грузнуть" в роботі. Щоб не потрапити до цієї пастки, викресліть зі списку справ непотрібні зустрічі, зайві задачі, навчіться говорити "ні" та розподіляти відповідальність між колегами.

Не беріть на себе якомога більше обов'язків, щоб не сидіти на роботі зайві години. Навчіться делегувати обов'язки іншим.

Установіть межі спілкування

Якщо керівник надсилає вам повідомлення в неробочий час, краще на нього відповісти, а не ігнорувати. Але не забувайте вказати у своїй відповіді, що займетесь відповідним питанням / проблемою одразу ж по приходу на роботу або тоді, коли будете мати можливість зробити це поза офісом. З встановленими межами між особистим і робочим часом вам буде легше знаходити компроміси.

https://maximum.fm

 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад