Жити хочу: як зберегти баланс між роботою і відпочинком

Жити хочу: як зберегти баланс між роботою і відпочинком
Трудоголіки часто стикаються із завданням, як правильно організувати роботу, щоб звільнити час для особистого життя. Відсутність повноцінного відпочинку рано чи пізно призведе до стресу, що може спричинити повне розчарування в професії.
Керуйте своїм часом
Якщо немає часу і ресурсів – краще відмовтеся або доручіть іншому робочі завдання, з якими не зможете впоратися. Це допоможе заощадити час і якісно виконати вашу роботу. Намагайтеся ефективно організувати і побутові завдання.
Плануйте
Записуйте всі сімейні події в окремому календарі і за можливості ведіть список справ, які потрібно зробити на роботі та вдома. Без плану рівень продуктивності падає, до того ж ви можете легко втратити пріоритети і неправильно розподіляти час.
Учіться говорити «ні»
Якщо вас просять виконати додаткове завдання – уважно подумайте. Врахуйте час і зусилля, які вам потрібні для виконання цього прохання. Якщо відчуваєте, що не впораєтеся – не соромтеся відмовляти.
Робіть перерви на роботі
Переважно люди можуть підтримувати максимальний рівень концентрації не більше 90 хвилин. Після цього значно знижується вміння обробляти інформацію. Тому діліть робочий час на блоки з ефективними перервами.
Залишайте роботу на роботі
Важливо відокремлювати робочий час від особистого. Тому варто створити своєрідні правила, коли робота і особисте життя не можуть перетинатися.
http://finance.bigmir.net/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад