Учені назвали список захоплень, які зроблять вас розумнішими
Ось список з семи захоплень, які роблять людей розумнішими.
1. Грайте на музичних інструментах
Відтворення музики допомагає творчим і аналітичним навичкам, мові, математиці, моторним навичкам і багатьом іншим. І, в принципі, покращує ваші інтелектуальні здібності.
2. Більше читайте
Переваги читання не залежить від книги: не має значення насолоджуєтеся ви «Грою Престолів», «Гаррі Поттером» або останнім випуском «Wall Street Journal». Читання зменшує стрес, що змушує вас почувати себе краще й збільшувати інтелект. Це допомагає вирішувати проблеми, об'єднуючи різні частини знань, щоб краще орієнтуватися у повсякденному житті, виявляти закономірності, розуміти процеси й точно інтерпретувати та реагувати на почуття інших людей.
3. Регулярно тренуйтеся
Однак випадкові вправи не працюють. Регулярні вправи набагато ефективніші, ніж важкі тренування час від часу. При регулярному тренуванні клітини заповнюються білком, який допомагає поліпшити пам'ять, краще вчитися, фокусуватися і концентруватися. Це також часто називають розумовою гостротою.
4. Вивчіть нову мову
Дослідження показали, що двомовні люди краще вирішують головоломки, ніж ті, хто говорить тільки на одній мові. Успішне вивчення нових мов дозволяє вашому мозку краще виконувати будь-які складні завдання.
5. Перевірте своє кумулятивне навчання
Багато студентів в основному «впихають у себе» всю програму навчання в тиждень перед іспитами. Проблема в тому, що ми схильні швидко забувати про те, що вивчили швидко, тому ми потребуємо повторення своїх знань. Застосуйте концепцію кумулятивного навчання до повсякденного життя і на роботі. Почніть інтегрувати накопичувальне навчання у свою програму самовдосконалення.
6. Тренуйте свій мозок
Судоку, головоломки, загадки, настільні ігри, відеоігри, карткові ігри та подібні заходи збільшують нейропластічність. Це включає у себе найрізноманітніші зміни в нейронних шляхах і синапсах, які в основному є здатністю мозку до реорганізації.
7. Медитуйте
У 1992 році Далай-лама запросив вченого Річарда Девідсона вивчити його мозкові хвилі під час медитації, щоб з'ясувати, чи може він генерувати певні мозкові хвилі по команді. Виявляється, що, коли Далай-ламі і іншим монахам було сказано медитувати, їх мозкові хвилі показали, що вони були в глибокому співчутливому стані.
Медитація стала цікавою для амбітних людей, так як дослідження мало на увазі, що ми можемо контролювати наші власні мозкові хвилі й відчувати те, що ми хочемо відчувати.
Загальна ідея полягає у тому, що мозок може розвиватися далі, а ви можете зробити це навмисне. Різні види діяльності стимулюють різні області вашого мозку, тому ви можете працювати над тим, щоб стати неперевершеними в своїх навичках.
http://bomba.co/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...