8 виграшних стратегій для вашого бізнесу
Давайте зрозуміти вашим клієнтам, що робити бізнес разом з вами – це дійсно вигідно.
Отримати ринкову перевагу можна, лише змінивши звичні вашому бізнесу підходи. Дізнайтеся, як зрозуміти цінності покупця, збільшити грошовий потік і підняти прибуток.
У бізнесі простим і звичним рішенням є підглядання за конкурентами з метою вибрати кращі рекламні стратегії, цінову політику, час функціонування і т.д. Проте, прориви трапляються саме тоді, коли підприємець приймає нестандартні для галузі рішення. У складні часи створення унікальних речей і впровадження незвичних стратегій допоможе отримати конкурентну перевагу. Крім того, це стане більш захоплюючим: вийти за рамки того, що роблять всі ваші конкуренти, і виділитися. Можливо, вам може здатися, що «мислити не за шаблоном» – це кліше, однак на поточний момент – це працююче правило.
Виходячи з вищесказаного, ми рекомендуємо вам використовувати вісім стратегій отримання ринкової переваги.
Сегментуйте ваших кращих клієнтів
Завжди є певна кількість споживачів, які повернуться і будуть купувати все, що ви їм запропонуєте. Тому важливим є оновлення бази даних подібних споживачів з метою персональних пропозицій новинок. При цьому не варто забувати і про інших покупців, їм теж необхідно робити пропозиції про покупку, в залежності від їх переваг.
Власник ресторану, який відокремлює категорію сімейних пар з дітьми від неодружених вибирає різні підходи до кожної категорії.
Ви можете серйозно підняти продажі, використовуючи персоніфікований підхід до кожної групи покупців, замість того, щоб розсилати однакові пропозиції всім категоріям.
Збирайте і використовуйте інформацію про споживачів
Чим більше інформації ви зможете зібрати, проаналізувати і використати – тим краще для вашого бізнесу. Необхідно збирати імена, поштові адреси та телефони клієнтів. Спеціальні дати, такі як річниці або дні народження, можуть бути корисними у вашій базі даних. За допомогою цих знань ви зможете встановити більш глибокий емоційний зв'язок з вашим клієнтом і випереджати його думки. Ви перестаєте бути звичайним дизайнером інтер'єрів або фінансовим консультантом, коли згадуєте про клієнтів в день їх народження.
Завжди тримайте деякий обсяг готівки
Готівкові гроші – це важливо. І особливо дорогими гроші стають саме тоді, коли у вас їх немає. Багато компаній-мільйонерів збанкрутували через те, що у них не вистачало кількох тисяч. Іноді приходить такий час, коли вам терміново потрібна буде готівка, і вам доведеться заплатити за неї величезні гроші, і потім, можливо, ви станете шкодувати про подібну операцію.
Тому потрібно враховувати кілька речей:
• Набагато краще бути людиною з грошима, ніж людиною без грошей.
• Найкращий час дістати гроші – це перед тим, як вони вам знадобляться.
• Незалежно від того, наскільки сильно вам потрібні гроші зараз, не забувайте думати про довгострокові наслідки прийнятого рішення.
Для збільшення грошового потоку потрібно дотримуватися таких порадад:
• підсильте збори;
• відкладіть вихідні оплати;
• зменшіть ваші щоденні витрати;
• збільшіть споживчу цінність продукту.
Використовуючи вашу базу даних по клієнтах і дотримуючись правила персоналізації, ви швидше за все, зможете збільшити ваш грошовий потік за рахунок збільшення споживчої цінності.
Ось декілька прийомів, які можна застосувати на ділі.
Сезонні розпродажі:
- «Оскільки зараз у нас низький сезон, ми пропонуємо Вам ...»
- «Зазвичай люди не купують нові меблі на Різдво, і тому ...»
• Причини розпродажі:
- Ми переїжджаємо
- Наша – або Ваша – річниця
- Мій бухгалтер поїхав :-)
- Зараз кінець сезону…
Важливість вашої загальної споживчої цінності
Завжди пам'ятайте, що найголовнішим активом вашого бізнесу є покупець.
Дуже дивним є те, що багато бізнесменів не знають життєвого циклу споживчої цінності їх клієнтів. Це одна з найбільш важливих цифр в бізнесі, яка допомагає інвестувати і залучати нових клієнтів. Також це допомагає визначити вартість підтримки хороших відносин.
Якщо подібна цифра не враховується в вашому бізнесі, то яка ж ваша стратегія для максимізації прибутку?
5. Працюйте невпинно над фінансовими розрахунками
Є дуже просте правило: якщо ви не можете порахувати прибутковість інвестиції – вам не варто витрачати ні копійки на неї.
Існують великі компанії, які не завжди жорстко дотримуються цього правила, є залежними від постачальників, а прибутковість у них формується за рахунок маркетингових заходів, але це не означає, що вам можна брати з них приклад.
Завжди потрібно дотримати свого слова.
Найважливіша цифра
Найважливішою цифрою в вашому бізнесі є вартість одного продажу. Вам необхідно постійно враховувати цю цифру, щоб отримувати достатній дохід з продажу.
Вартість одного ліда є іншим важливим показником, проте він може бути оманливим: якщо найвища вартість ліда має максимальну конверсію, швидше за все це стане мінімальною вартістю продажу.
Тому потрібно вибирати кращу з можливих схем продажів, в якій буде оптимальне співвідношення вартості продажу та конверсії.
Сила прибутку
Давайте зрозуміти вашим клієнтам, що робити бізнес разом з вами – це дійсно вигідно. Звичайно, на перший погляд прибуток здається автоматично зрозумілим і вимірюваних фактором, однак, якщо у вас не вийде аргументувати свою позицію фінансово, варто вдатися до більш креативних аргументів. Наприклад, ваш клієнт може зберігати час або уникати зайвих стресів при співпраці з вами.
Великий продаж
Підприємець може часто недооцінювати розміри покупок і платоспроможність своїх клієнтів. Зазвичай є на 10% більше клієнтів, готових здійснити покупку преміум-класу, ніж здається бізнесменові. Просто варто запропонувати їм зробити це.
Якщо ви не пропонуєте клієнтові зробити покупку побільше, ви просто втрачаєте свої гроші.
https://hyser.com.ua/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...