Вісім простих кроків, щоб життя пішло вгору, а не на спад
Чи знайома вам ситуація, коли ви складаєте список обіцянок: вивчити мову, схуднути, знайти роботу мрії, але нічого з цього не відбувається? Психологи та просвітителі підказують нам: ми господарі своєї долі і потрібно діяти, а не чекати дива. Але як часто нам не вистачає чарівного «пенделя», щоб почати виконувати мрії? Цей самий «пендель» можна назвати мотивацією.
1. Уявіть картину свого реалістичного майбутнього
Не зациклюйтеся на мріях і фантазіях, але й не падайте в прірву песимізму. Постарайтеся уявити майбутнє реалістичним, відповівши на питання: яким буде життя, якщо ви будете вести абсолютно такий же спосіб життя, який ведете зараз?
2. Пам'ятайте, що ви будете на 10 років старше
І що вам залишиться жити на 10 років менше. Не варто засмучуватися, така реальність. Необхідно пам'ятати, що часу на зміни залишиться ще менше, а проблем, які зазвичай супроводжують людину в певному віці, більше.
3. Пам'ятайте, що проблеми мають властивість рости та накопичуватися
Наприклад, якщо сварки у вашій родині – звичайна справа, безглуздо чекати, що одного разу ваш шлюб за помахом чарівної палички стане ідеальним. Образи будуть накопичуватися, нервова система слабшати. Якщо зараз у вас періодично болить шлунок після важкої їжі, без правильної дієти через 10 років болі будуть вас частішими й стануть сильнішими. Не забувайте про це, коли будете уявляти своє реалістичне майбутнє.
4. Тепер уявіть картину бажаного майбутнього
Для зручності ви можете записати все на папері. Розділіть лист на важливі для вас сфери життя: здоров'я, сім'я, кар'єра, фінанси, саморозвиток, визнання. Подумайте, що потрібно робити, щоб домогтися бажаного. Пам'ятайте, що без дії не буде результату, тому дотримуйтеся основних принципів для моделювання свого майбутнього.
5. Вибирайте довгострокову інвестицію, а не миттєві задоволення
Як ви думаєте, що краще: полежати на дивані з чіпсами зараз або здоровий шлунок і хороша фізична форма через 10 років? Витратити час і сили на ігри з дітьми або холодні відносини й рідкісні зустрічі, коли вони виростуть? Вчинки, які ми здійснюємо, повинні приносити нам користь у майбутньому, щоб потім не мучити себе питанням: чому я цього не зробив?
6. Вибирайте шлях, який підходить саме вам
Уважно проаналізуйте своє уявлення про майбутнє. Важливо відчути саме ваші цінності і прагнення, а не намагатися щось довести іншим. Чи дійсно ви хочете заміський будинок біля моря або вас влаштовує ваша квартира в місті? Чи вам потрібно стати керівником великої фірми або вам до душі маленький бізнес, про який ви мріяли з дитинства? Дайте собі чесну відповідь, щоб ваші дії не були марними.
7. Шукайте найбільш ефективні та способи, розставляйте пріоритети
Надихаючі приклади – це прекрасно. Але пам'ятайте, що у кожного з нас своя дорога. Якщо ви зайнялися здоров'ям свого тіла, але відчуваєте дискомфорт від походів у дорогий спортзал, спробуйте інші способи. Що підійде саме вам: пробіжка вечірніми вулицями, боротьба або басейн? Шукайте свій шлях, який принесе вам максимум користі в майбутньому.
8. Не чекайте миттєвих результатів, але пам'ятайте, що, якщо все кинути, їх не буде ніколи
Ваші дії не залишаться непоміченими, вони обов'язково принесуть свої плоди. Може бути, працьовитість приведе вас до підвищення тільки через декілька років, а визнання ваших творчих успіхів наздожене вас тільки років через 10. У будь-якому випадку якщо нічого не робити, дива не станеться.
Тільки ми самі несемо відповідальність за наше життя, і, щоб знайти щастя, потрібно докласти зусиль, чи не так?
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...