Чому прийти на ділову зустріч вчасно — означає спізнитися
Підприємець Брент Бешор знає, як кожен з нас може стати щасливішою, багатшою та успішнішою людиною. Для цього просто потрібно щодня вживати таблетку під назвою “Більше-ніяких-спізнень”. Чули про таку?
Всі ми інколи спізнюємось, і завжди маємо на це безліч причин. А за словами підприємця Брента Бешора, така звичка може багато що розповісти про людину. І хорошого в цьому дуже мало.
Тож сьогодні пропонуємо вам переклад статті Брента Бешора “5 Minutes Early Is On Time; On Time Is Late; Late Is Unacceptable”.
Я маю чарівну таблетку, купивши яку, ви зароблятимете більше грошей, будете щасливими, схуднете, а ваші стосунки наблизяться до ідеальних. Це новий революційний фармацевтичний препарат під назвою «Більше-ніяких-спізнень». Одна таблетка в день допоможе вам приходити вчасно, покращити своє життя і життя людей, які вас оточують.
Ніяких жартів, адже спізнюватись недопустимо. Це може прозвучати жорстоко, але така правда, і її потрібно говорити якомога частіше. Мені байдуже, запросили вас на званий обід, конференцію чи зустріч в кафе — ваша пунктуальність багато чого розповість про вас.
Мені настільки не подобається, коли хтось запізнюється, що лиш від однієї думки про це мене починає нудити. Я теж інколи спізнююсь, і через це починаю нервувати та вкриватись потом. Чим пізніше я приходжу, тим більше пітнію. Якщо я спізнююсь більше, ніж на 15 хвилин, то схожий на людину, яка щойно плавала в басейні.
Проте, багато людей не переймається через точно встановлений час, і розглядає його як рекомендацію, яку можна взяти до уваги, а можна знехтувати.
Однак існує причина, чому ми призначаємо зустрічі на певний час і встановлюємо дедлайни. Адже завдяки цьому можна координувати процес роботи, а також мінімізувати марну витрату часу та зусиль. Ви лиш задумайтесь над тим, скільки роботи було б бзроблено, якщо б кожен “розслаблявся” і “плив за течією”? За допомогою таких дій можна було б визначати неефективність.
Коли людина спізнюється на зустріч, то зазвичай виправдовується фразою, на кшталт, “Моя вина...”, “Вибачте, хлопці...” чи “Ну ви ж знаєте, як воно буває”, а у відповідь чуємо “Нічого, все добре”, хоча насправді все зовсім не добре. Тому що ось справжнє значення постійних спізнень:
- Неповага: приходити вчасно — це прояв поваги. Це означає, що ви цінуєте іншу людину. Якщо ви не поважаєте учасників зустрічі, чому тоді зустрічаєтесь з ними?
- Нетактовність: спізнення демонструє повну відсутність поваги до життя інших людей; вам просто байдуже.
- “Синдром вищості”: дехто дозволяє собі спізнюватись, щоб продемонструвати свою владу; показати, що займає значно вищі позиції.
- Несерйозність: коли ви не приходите вчасно або не дотримуєтесь дедлайнів, то втрачаєте свою авторитетність. Якщо ви не можете прийти вчасно на зустріч, то як вам можна довірити складніші і важливіші завдання?!
- Неприбутковість: розгляньмо такий сценарій — у вас зустріч з 4 особами. Ви спізнюєтесь на 10 хвилин, тобто в сумі ви витратили 40 хвилин чужого часу. Припустимо, в компанії працівник отримує $200/год. Отож виходить, що ви викинули на вітер $133. І хтось справді так робить.
- Неорганізованість: якщо ви не можете дотримуватись плану, зазначеного у вашому календарі, тоді що це говорить про інші сфери вашого життя? Вони, мабуть, балансують на межі повної катастрофи. Постійні спізнення, як мінімум, сигналізують про те, що ви ледве справляєтесь, і ви точно не та людина, з якою хочеться мати справу.
- Надмірна зайнятість: кожен любить ототожнювати зайнятість з важливістю, але всі ми добре знаємо, що насправді це не так. Якщо у людини постійно напружений графік — це означає, що вона не вміє розставляти пріоритети або сказати “ні” там, де це доречно.
- Манія величі: зазвичай люди переростають це у 8 років, однак дехто все життя думає, що він — центр Всесвіту. І в цьому мало хорошого. Зауважте, ця манія також називається “Синдром Дональда Трампа”.
За словами Брента Бешора, він теж інколи спізнюється. Тому що в житті трапляються непередбачувані обставини, але в такому випадку він завжди просить вибачення, і пояснює, чому спізнився, і робить це так, щоб його співрозмовник зрозумів — він серйозно до нього ставиться, і це більше не повториться.
Пам’ятайте: пунктуальність не пов’язана зі стресом. Вона звільняє місце для турботи, уважності та мислячих людей, яких всі ми хочемо мати в житті. І тут йдеться як про друзів, так і про колег.
Прийти за 5 хвилин до зустрічі — означає прийти вчасно. Прийти в конкретно встановлений час — означає спізнитись. А спізнюватись недопустимо.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...