Перед співбесідою краще добре поїсти
Співбесіда відбудеться гладко і без хвилювань, якщо приділити трохи часу його підготовці.
Вивчити компанію, в яку йдете
Чим займається організація: що приносить основний дохід, які у неї основні проекти / продукти, з ким вона конкурує і яку частку ринку займає. Почитайте новини та соціальні мережі компанії, щоб бути в курсі останніх подій. Перевірте, чи не було скорочень в департаменті, куди ви влаштовуєтеся. Подивіться інші оголошення цього роботодавця на сайті з вакансіями: це допоможе визначити рівень зарплат, якщо компанія їх вказує.
Вирішити для себе питання про зарплату
Твердо вирішіть, яку зарплату ви хочете і на який мінімум готові погодитися. Мінімум у кожного свій, але ми рекомендуємо обов'язково врахувати при його підрахунку все регулярні обов'язкові платежі і побутові витрати. На співбесіді ця цифра може тільки підвищитися, якщо з'ясується, що від вас чекають додаткових обов'язків, - але ніяк не зменшитися. Інакше задоволення від роботи ви навряд чи будете отримувати.
відрепетирувати самопрезентацію
Якщо ви знаєте, що вам складно презентувати себе, - репетирують. Найкраще зробити так: складіть список ваших навичок, які найбільш корисними для цієї вакансії. Це ваші козирі. Структуруйте їх в хронологічному порядку, щоб розповісти про місця роботи, де ви отримали ці навички. Розповідь повинна бути досить коротким, не довше двох хвилин. І він повинен презентувати вас як кандидата, який принесе максимальну користь компанії. Прорепетируйте відповідь перед дзеркалом або перед близькими, якщо не впевнені в собі.
Перевірити адресу і маршрут
Щоб не витрачати на це час в день співбесіди, напередодні перевірте ще раз адресу компанії. Зазвичай його надсилає HR-менеджер разом із запрошенням на співбесіду. Подивіться, як дістатися за потрібною адресою, побудуйте маршрут і закладіть час з запасом. Що просив взяти з собою рекрутер? Зазвичай потрібен паспорт, щоб отримати перепустку на прохідній. Якщо необхідно взяти з собою диплом, резюме або щось ще - зберіть все напередодні, складіть в одну папку і покладіть в сумку.
підготувати одяг
Щоб взагалі не хвилюватися про це в день співбесіди, виберіть зручний одяг заздалегідь. Не варто надягати презентабельну річ, якщо вона колеться або тисне, інакше на співбесіді ви будете думати про тугому поясі, а не про питання інтерв'юера. Переконайтеся напередодні, що речі чисті і Нем'ятого.
придумати питання
Складіть список питань, які хочете задати HR-менеджеру. Про зарплату, умови, час роботи, попереднього співробітника на посаді, безпосереднього керівника або про особливо цікавлять вас моменти з оголошення про вакансію. Запишіть ці питання в блокнот або на аркуш паперу. На співбесіді сміливо діставайте його і питайте прямо за списком. В ході інтерв'ю у вас можуть з'явитися додаткові питання. Обов'язково поставте їх теж, це покаже вашу зацікавленість і уважність.
Добре поїсти!
У розпал зустрічі може зрадницьки забурчав живіт. Якщо ви легко піддаєтеся емоціям і точно знаєте, що на співбесіді будете сильно хвилюватися, випийте таблетку заспокійливого. Але тільки якщо ви вже пробували його раніше - інакше є ризик, що новий препарат виявиться занадто сильним і викличе НЕ спокій і розслаблення, а легку загальмованість.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...