На роботі – як в анекдоті!
На роботі – як в анекдоті!
Робота – невичерпне джерело кумедних історій, як би серйозно ми не ставилися до своїх обов'язків. Причому найсмішніші випадки трапляються з нами навіть не на корпоративах, а в звичайні робочі будні. Отож, до вашої уваги підбірка декількох анекдотичних історій.
Понеділок починається в п'ятницю
Прокидаюся, дивлюся на годинник – уже десята! Тобто я спізнююся на роботу більше, ніж на дві години! Вирішую зателефонувати керівнику і відразу покаятися:
– Вікторе Сергійовичу, вибачте, я запізнилася на роботу тому, що проспала...
– Марина, куди ви запізнилися?
– На роботу спізнилася, але вже вибігаю з дому, скоро буду!
– Марина, з вами все гаразд? Ви знаєте, котра година?
– Знаю, зараз вже десята ранку.
– Марино, вам пора у відпустку, зараз десята година вечора п'ятниці!
Отож історія така: я прийшла після роботи додому, втомлена, бо напередодні ніч не спала, готуючись до захисту диплома. Прилягла поспати, прокидаюся, а вже десята! Я з переляку подумала, що вже 10.00 понеділка, а не вечір п'ятниці! Керівник потім ще тиждень наді мною підсміювався.
Замкнута в офісі
Я одного разу засиділася в офісі допізна, збираюся йти – а двері замкнені. У мене ключів немає, телефону посту охорони я не знала. Добре ще, що знайшла телефон секретарки. Телефоную їй, а вона номер охоронців теж не пам'ятає, він у неї у робочому комп'ютері... Секретарка дала мені телефон HR-менеджера, але й та не змогла нічим допомогти. Я спробувала з вікон покричати, але мій кабінет у закутку, вікна виходять у двір, загалом, з цієї ідеї нічого не вийшло. Зрештою, я приготувалася до того, що залишуся ночувати в конторі, коли знайшла просто геніальний вихід! Я замовила таксі та попросила, щоб водій, коли під'їде, сказав охороні, щоб вони мене випустили. У підсумку, через півгодини я, нарешті, поїхала додому, а на наступний день у мобільний записала телефони охоронців, прибиральниць – про всякий випадок, а то мало ще в якій ситуації опинюся!
Дрес-код наполовину
У нас у компанії досить строгий дрес-код, тому на всі зустрічі треба приходити в ділових костюмах. Але так ми заморочуємося, тільки коли мова йде про наради з головним офісом. Найчастіше такі збори проходять через відеозв'язок, тому ми придумали дотримуватися дрес-коду тільки зверху – під столом же ніхто не бачить, що ми в шортах та в капцях на босу ногу. Спеціально завели чергові сорочки на випадок екстрених зборів, і до останнього часу це проходило. А тут «попалились»: секретар терміново викликала одного з учасників зборів, і йому довелося вийти з конференц-залу. І як він не намагався бочком непомітно пробратися, а все одно в поле зору генерального потрапив – в усій красі, в білосніжній сорочці з голочки з краваткою та в шортах.
«Розгін» ми отримали по повній, коли гендиректор попросив всіх присутніх встати. Після німої сцени ми почули багато «приємних» слів у свою адресу. Загалом, тепер у нас не тільки сорочки заготовлені, а й штани теж, і на наради ми при «повному параді» з'являємося.
Туалетний дозор
У нас на роботі зламалася ручка в туалеті – закритися можна, а ось відкрити двері зсередини вже не виходить. Ми зрозуміли це, коли один із колег застряг у туалеті й спочатку стукав, щоб його випустили, а потім подзвонив напарнику і попросив його визволити. Добре, що при ньому був мобільний, а так ми б його не відразу почали шукати, мало де людина – на обіді, на зустрічі. Отож до того, як двері полагодили, ми ходили в туалет парами – один у кабінці, а інший чатує, щоб ніхто не зайшов. Але це історія з розряду – і сміх, і гріх, звичайно.
Антивандальна старенька
Коли я працювала на телебаченні, ми знімали ігровий сюжет про вандалів, які псують пам'ятники і стіни будинків, прикрашаючи їх графіті. За сюжетом я зображала вандала: в одній з арок ми знайшли вже списану стіну, я взяла маркер і зробила вигляд, що щось пишу. В цей час із під'їзду вискочила жінка пенсійного віку, підскочила до мене і з криками почала мене бити по спині і голові сумкою: «Ідіть геть звідси, хулігани, і так всі стіни перепсували!»
Присутність оператора з камерою її анітрохи не збентежила. Я намагалася пояснити, що ми як раз знімаємо сюжет про те, що не можна малювати на стінах, але вона мене не слухала. Нам довелося піти та дочекатися, коли пильна мешканка заспокоїться, а сюжет дозняти в іншому дворі, щоб уникнути повторних побоїв.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...