Навіщо потрібні повторні співбесіди

Якщо вас запросили на повторне інтерв'ю, значить ви зацікавили наймача. Це зрозуміло. Але не варто вважати, що робота у вас вже в кишені. Як і до першого, до всіх наступних співбесід потрібно готуватися.

Роботодавець хоче переконатися, що ви впораєтеся з роботою і спрацюєтеся з колегами.

Часто роботодавці призначають повторне інтерв'ю кільком кандидатам в один день. Тому не забувайте про основу вашу задачу - виділитися серед усіх претендентів. Дотримуйтеся однієї лінії у відповідях, але говоріть різними словами, щоб вони не здавалися заїждженими і інсценованими.

Познайомити з безпосереднім керівником або колегами.

На першому інтерв'ю, ви, швидше за все, зустрічалися з одним або двома людьми. Вдруге будьте готові зустрітися з потенційним керівником та іншими членами команди. Можливо, з деякими ви будете розмовляти тет-а-тет.

Рекрутер може попередити про специфіку повторних співбесід. Якщо вам вдалося дізнатися, з ким має бути зустріч, постарайтеся навести довідки про них.

Якщо ви зустрічаєтеся з групою людей, переконайтеся, що підтримуєте зоровий контакт і з людиною, яка задає питання, і з групою в цілому.

За підсумками може послідувати пропозиція про роботу.

А може і не послідувати. У першому випадку стоїть не приймати поспішних рішень і попросити трохи часу для того, щоб подумати. У другому випадку, коли ви не отримали пропозицію про роботу відразу після співбесіди, варто відправити коротку подяку людям, з якими ви розмовляли. Деякі компанії приймають рішення про наймання протягом декількох днів, і подібна ввічливість з вашого боку не буде зайвою.

Будьте терплячими, гнучкими і завжди готовими до пропозиції про роботу, відмови, і ряду інтерв'ю в компанії навіть після отримання роботи. Так, ви правильно зрозуміли: навіть під час роботи вас можуть чекати інтерв'ю. Більше того, добре, якщо це так.

Інтерв'ю під час роботи

Для запобігання плинності кадрів, грамотні керівники не обмежуються поверхневим спілкуванням «Як пройшли вихідні», а проводять періодично міні-співбесіди. Таким чином виявляють індивідуальний прогрес співробітників і задоволеність від виконуваної роботи.

Під час таких бесід варто бути гранично відвертими, говорити про особисті успіхи і переживання, пов'язаних з робочим процесом.


http://work.ua/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад