Суперкоманда
Засновник і генеральний директор Startup Professionals Мартін Цвіллінг, керівник із 30-річним досвідом у топ-менеджменті, і, як він сам стверджує, стартап-ветеран, якими індивідуальними якостями повинні володіти члени команди суперстартапу.
Кожен підприємець розуміє, що створення хорошої команди – це ключовий фактор успіху його стартапу, але багато хто не усвідомлює, що це дещо більше, ніж просто наймання висококваліфікованих працівників. Механічний набір суперзірок, швидше за все, призведе до конфліктів, заздрості, конкуренції та відсутності елементарних комунікацій. Що в результаті призведе до краху проекту.
Цвіллінг виділяє такі атрибути успішної командної роботи.
Сприйняття критики. Під час співбесіди варто звертати увагу на егоїзм людини, її впевненість у собі та готовність працювати в команді. Якщо людина не вміє слухати, у неї починається захисна реакція або занадто емоційно реагує на критику, то нічого, крім деструктиву, в команду вона не привнесе.
Здоровий рівень конфліктності. Члени найефективніших команд часто палко сперечаються всередині колективу, але можуть уникати непотрібних конфронтацій. Це дійсно допомагає сильним командам прогресувати. Позбувайтеся співробітників, що вступають у безглузді суперечки.
Командна гра. Це здатність підтримувати гіпотетично корисне рішення для команди, жертвуючи своїми амбіціями. Перфекціоністи, до речі, зазвичай, не командні гравці. Протестуйте кандидатів на прикладі вигаданих або реальних ситуацій, з якими ви стикалися у роботі.
Готовність взяти персональну відповідальність за результати команди. Прийняття відповідальності не означає, що людина повинна списувати провали команди винятково на свою некомпетентність. Це більшою мірою здатність переконати колег, які ведуть колектив до колапсу, навіть якщо це поставить під удар особисті взаємини.
Єдиний фронт. Вам потрібна команда, яка вистоїть під зовнішніми ударами. Некомандні гравці дуже швидко піддадуться зовнішньому впливу, перекинуться до конкурентів або перестануть підтримувати спільні ідеї, чим підірвуть ефективність проекту.
Фокус на загальний результат. Співробітники, що демонструють велику стурбованість особистим статусом і результатами, приречені на провал. Ключова роль підприємця – це ефективно донести корпоративні цілі та інтегрувати особистий результат кожного у контекст всього проекту.
Взаємини. Успішні колективи проводять час разом і поза проектом. Будь то виходи на обід або спільні посиденьки у кафе. Якщо знайдеться співробітник, який дійсно не терпить колег і не довіряє їм, то вся командна робота буде під ударом.
Згуртовані колективи, як правило, перевершують будь-яких зіркових індивідуалістів. Тому вміння створити ефективну команду є ключовою якістю воістину хорошого підприємця. При розгляді стартапів інвесторами наявність ефективної команди високо цінується і є одним із плюсів при затвердженні фінансування проекту.
Відсутність командної роботи може занапастити ваш стартап, незважаючи на вдалу бізнес-концепцію.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...