Плануємо вихідні з розумом: 6 порад
Охочим поспати до обіду може не сподобатися такий заголовок – як це, ще й вихідні планувати?! Значно краще весь день валятися в ліжку. Проте з таким підходом ви ризикуєте так і не зайнятися жодною запланованою справою. І якщо ви не хочете, щоб ваші вихідні обмежилися ліжком, запам'ятайте – відпочинок теж треба планувати.
Складіть список
Передусім – намітьте список з кількох справ, приміром, 3-5. Напевно, за робочий тиждень у вас накопичилися завдання, якими не було бажання займатися після роботи. Якщо відкласти їх ще на тиждень, то на наступних вихідних може не залишитися часу на сам відпочинок. Впорайтеся з цими справами вранці і відпочивайте з чистою совістю.
Активні вихідні
Займіться активним відпочинком. Дослідження данських вчених показали, що люди, які проводять вихідні у походах і виїздах, щасливіші за тих, хто проводить вільний час за телевізором і комп'ютером. У вихідні обов'язково треба змінити вид діяльності, інакше яка різниця – сидіти за комп'ютером на роботі чи займатися цим вдома.
Забронюйте квиток на потяг на найближчі вихідні, не відходячи від компьютера, орендуйте велосипеди вією сім'єю, адже велосипедна прогулянка – це і здорово, і цікаво, або ж приєднаєтеся до одного з велоклубів.
П'ятниця – теж вихідний
Почніть із п'ятниці. Активний відпочинок, починаючи з п'ятничного вечора, дозволить розтягнути вихідні до трьох днів. Хочете пережити екстремальні відчуття? Сходіть у мотузяний парк. Віддаєте перевагу традиційним способам проведення часу? До ваших послуг місцеві театри.
Приємні моменти
Як би банально це не звучало, чекайте на що-небудь. Очікування приємного моменту завжди піднімає настрій. Зустріч з колегами, робота над цікавим проектом – цим приємним моментом може бути і понеділок.
День розваг
Розважайтеся в неділю. За статистикою найсумніший день тижня – неділя, адже завтра – на роботу. Заплануйте на нього якнайбільше розваг – вони відволічуть вас від очікування понеділка. Щоправда, якщо понеділок так обтяжує, можливо, варто змінити ставлення до роботи або саму роботу?
Хобі
Бізнесмен Євгеній Чичваркін радить обов'язково приділяти увагу своєму хобі хоча б раз на тиждень. Чому б не вибрати дні, коли у вас є час, настрій і бажання щось робити – вихідні?
Не забувайте, що головний скарб нашого життя – час, так що витрачати його треба з розумом, отримуючи натомість щасливі миті та спогади.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...