Роль роботи в житті
Задумайтеся про ту роль, яку відіграє робота у Вашому житті. Про Ваші цілі: навіщо Ви займаєтеся тією чи іншою справою. Про Вашу мотивацію. Можливі такі варіанти:
Заробіток: Людина працює, щоб отримати дохід: зараз або в майбутньому. Зараз це може бути прибуток або зарплата. У майбутньому - дохід від продажу бізнесу чи іншого активу, пасивний дохід від його експлуатації.
Статус: Бізнес дає людині статус у суспільстві: суспільне становище, рівень людей, з якими спілкуєшся, можливість користуватися тими чи іншими ресурсами (офіс, службова машина та інше). Робота за найом теж може надавати людині статус: керівник за посадою, представник тієї чи іншої престижної галузі та професії. Пишатися можна будь-якою справою: будь Ви нафтовиком, будівельником або столяром, продавцем або водієм.
Хобі: Часто людина любить рід діяльності, якою займається, захоплений нею. Тобто робота - одне з його хобі. Це може бути конкретна галузь, професія або управління, яке універсально і застосовується скрізь.
«Спорт»: Робота - штука азартна. Вирішити складну професійну задачу. Захопити новий ринок. Обігнати конкурентів. Заробити черговий мільйон, купити Лексус або будинок за кордоном.
Місія: Коли за допомогою своєї Справи (будь-то свій бізнес, фріланс або робота за наймом) людина прагне змінити щось в навколишньому світі, принести йому якусь користь.
Основа для особистісного зростання: Не тільки ми будуємо свою Справу, але й вона будує нас. Вирішуючи складні завдання, ми розвиваємося інтелектуально і духовно, ростемо як особистість. Навряд чи Ви можете вигадати кращий тренажер для свого розвитку.
Стержень життя: Часто буває так, що навколо роботи будується все життя людини, ніби нанизується на неї. І якщо цю основу («хребет») прибрати, то життя людини розвалюється, вона деградує як особистість. Часом спивається. Особливо це характерно для чоловіків. Бо у жінок є інший стрижень, закладений самою природою: сім'я та діти.
Свобода: Справа може давати людині свободу. Так часто саме прагнення до свободи змушує людей піти з роботи за наймом і зайнятися фрілансом або своїм бізнесом. Втім, і робота за наймом може давати відносну свободу: якщо грамотно побудувати своє життя, працювати суворо обмежений час, а решту часу проводити за своїм бажанням.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...