Легкий старт: 10 бізнес-ідей, які можна реалізувати під час відпустки
Ви коли-небудь замислювалися, що роки летять, а ви так і працюєте офісним клерком/державним службовцем без натяку на кар'єрне і професійне зростання? Можливо, саме зараз настав час, щоб розпочати бізнес, про який ви завжди мріяли? Чи ви шукаєте ідеї для бізнесу, який можна було б швидко запустити і так само швидко отримати віддачу?
Як пише Український Бізнес Ресурс, видання «BusinessNewsDaily» склало перелік 10 простих для старту бізнес-ідей, що не вимагають серйозних капіталовкладень. При цьому запуском бізнесу можна зайнятися під час відпустки. І хто знає – якщо ваш стартап "вистрілить", можливо, ви й не захочете повертатися до найманої праці.
Авторські прикраси ручної роботи
У відпустці у вас з'являється багато вільного часу. Ви можете використовувати його з користю, особливо якщо вмієте в'язати, шити, створювати прикраси або інший hand-made. Існують сайти, які є ідеальним місцем для початківця хендмейд-підприємця. Ви можете використовувати вже готові платформи, щоб організувати продаж своїх рукоділь. Або, якщо вам знайомий веб-дизайн, створити власний онлайн-магазин.
Домашні заготовки
З місцевих фруктів легше і, головне, дешевше зробити домашнє варення, ніж купувати готовий джем. Стабільні поставки високоякісних фруктів і скляної тари – це все, що необхідно для входження в "солодкий" бізнес. Насамперед потрібно витратити трохи часу на експерименти з різними рецептами варення і створити свою оригінальну рецептуру. Потім створити фірмові етикетки – і можна продавати свої товари на місцевих ярмарках, фермерських ринках та інших заходах. Ви навіть можете розпочати бізнес в Інтернеті та доставляти продукцію безпосередньо клієнтам.
Написання книг
Використовуйте свою відпустку, щоб, нарешті, закінчити той роман, над яким ви так довго працювали. Ви, найімовірніше, не потрапите до списку бестселерів «The New York Times». Але завдяки електронним книгам самовидавництво стає звичною справою для багатьох письменників, котрі не заручилися підтримкою видавничих домів. Використовуючи правильні маркетингові інструменти, ви можете успішно публікувати власні книги про що завгодно: від того, як скинути зайву вагу до кулінарних книг з "бабусиними рецептами".
Робота у дворі
У той час, як ваші сусіди продовжують ходити в офіс, ви можете заробити легкі гроші, прибираючи їх подвір’я, особливо в осінній період. Робота ландшафтних компаній, в основному, полягає в догляді за газонами, при цьому вони не беруть до уваги багато інших додаткових сервісів, таких як прополка землі, посадка квітів і прибирання опалого листя. З рукавичками, лопатою і граблями ви зможете відкрити бізнес з прибирання територій у найкоротші терміни.
Тренер з програмного забезпечення
Якщо ви просунутий користувач спеціалізованого програмного забезпечення (або маєте вільний час, щоб вивчити його), ви можете навчати цій справі любителів і професіоналів, які прагнуть поліпшити свої навички. Так, у вільному доступі є технічні посібники для багатьох програм, але вони найчастіше занадто складно написані для пересічного користувача. Погодинна оплата за семінари для невеликих груп або приватні уроки забезпечать вам непоганий заробіток.
Партнерський маркетинг
Якщо ви любите писати відгуки на різних сайтах, то час припинити це робити безкоштовно. "Сарафанне радіо", як і раніше, є провідним рекламним інструментом для багатьох компаній. І частина з них готова ділитися своїм прибутком з людьми, які будуть просувати їх продукти в народі. Це досить просто реалізувати, якщо у вас вже є особистий сайт або блог з великою кількістю передплатників. Тим більше, що піарники завжди в пошуках прихильників, яким вони могли б відправляти безкоштовні зразки.
Особистий консьєрж
Ось іще одна можливість заробити на зайнятих друзях і родичах. Особистий консьєрж допомагає діловим клієнтам, для яких "час – гроші ", виконати частину їх роботи – чи-то оплата комунальних рахунків, догляд за дітьми або закупівля і доставка продуктів харчування. У недавньому дослідженні, проведеному «International Concierge» та «Lifestyle Management Association», йдеться, що цей новий бюджетний бізнес дуже швидко окупається. 51% респондентів заявили, що інвестували на старті до $5 000, і приблизно чверть із них отримали прибуток уже на першому році роботи.
Віртуальний комісійний магазин
Любите розпродажі старих речей та магазини секонд-хенду? Ви можете відкрити власний комісійний магазин і перепродавати вінтажний одяг. Створіть свій власний бренд, відкрийте веб-сайт як віртуальну вітрину. Для обробки онлайнових транзакцій використовуйте такі сервіси, як Google Checkout. Високоякісні зображення і рекламні тексти, що легко запам'ятовуються, дозволять виділитися серед інших інтернет-продавців. Нещодавно ICLabs включив цю стартап-ідею до свого списку технологічних трендів 2013 року.
Ремонт смартфонів і планшетів
Завжди хотіли полагодити зламаний смартфон, але ніколи не було часу? Тепер у вас, нарешті, є шанс вивчити цю справу за відео-підручниками на YouTube і відкрити свій бізнес з ремонту сучасних гаджетів. Ремонт деяких популярних пристроїв у середньому коштує від 50 до 100% початкової вартості девайса. Послуги будуть користуватися попитом, за умови, що ви здатні усувати такого роду неполадки за помірну ціну. До того ж цією справою можна зайнятися і вдома.
Фріланс
Ви можете подумати, що фріланс – це не зовсім бізнес. Але з такою кількістю компаній, які шукають позаштатних спеціалістів або контрактників, чи не важко уявити, що ви могли б побудувати цілу компанію навколо надання позаштатних послуг того чи іншого роду. Погодинний цінник стартує від $30 і доходить до декількох сотень. Для початку роботи над першим проектом вам знадобляться такі сайти, як Elance та Freelancer.com.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...