Як отримати відповідь на резюме від компанії
Ви побачили вакансію, яка вас зацікавила, і відправили резюме. Розповіли про це друзям. Можливо, з вами навіть провели попередню телефонну співбесіду. І пообіцяли, що зателефонують. Тільки дзвінка не було. З вами таке траплялося?
Напевно. Погодьтеся, довга відсутність відповіді може вибити з колії. У такі моменти головне - не починати сумніватися та жаліти себе. Не варто також впадати у відчай і брати роботодавця штурмом, щоб отримати зворотній зв'язок. Пропонуємо вам три альтернативних способи отримати відповідь від компанії - і збільшити свої шанси знайти роботу.
1. Незнайомець, назвіться!
В середньому роботодавці отримують десятки, якщо не сотні резюме на одну вакансію. Доки ви «спілкуєтеся» з організацією за допомогою електронної резюме, ваше ім'я - не більш ніж набір символів на сервері компанії. З'явіться в реальному житті. Заявіть про себе.
Зробіть фоллоу-ап, чи-то дзвінок HR-менеджеру, факс, або рекомендація від доброго знайомого. Неважливо, як. Просто зробіть це.
Спілкуючись з потенційним роботодавцем, спробуйте використовувати підхід «Джеймс Бонд». Згадайте своє ім'я двічі. «Це Бонд, Джеймс Бонд. Я знаю, що ви шукаєте людину з досвідом знешкодження вибухівки». Таким чином ваше ім'я запам'ятають з більшою ймовірністю.
2. «Нових повідомлень немає»
Є ще одна річ, яка очевидна не всім: деякі компанії оновлюють статус вашого резюме, але роблять це так, як зручно їм: за вашим логіном на своєму сайті або на сайті, де була розміщена вакансія. При цьому вони можуть не надсилати вам жодних повідомлень на електронну пошту. Перевірте всі акаунти, які ви реєстрували в процесі відгуку на вакансію.
Інформація, яку ви отримаєте, може, звичайно, бути невтішною для вас, але, принаймні, ви не будете перебувати в «підвішеному» стані.
3. Стратити не можна помилувати
Вам колись казали, що ви занадто кваліфіковані або недостатньо досвідчені для даної роботи? Старші або молодші, ніж вимагає вакансія?
Це називається синдромом Золотоволоски: бажання роботодавця отримати ідеального кандидата та неприйняття можливості того, що ви можете підійти краще, навіть якщо у вас недостатньо (надто багато) досвіду.
Як подолати цей синдром? Можна відповісти на відмову м'яким невдоволенням з приводу упущеної можливості і розповісти, чого могла б навчити вас ця робота. Підкресліть вашу зацікавленість в компанії. У гіршому випадку вам знову відмовлять. У кращому - запросять на роботу. Спробуйте!
hrliga.com
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...