Як заповнити графу "хобі" у резюме?
Про те, що інформація про хобі може виявитися важливої а, часом навіть вирішальною при розгляді кандидата, малодосвідчені працівники замислюються не завжди. Тим часом, роботодавці неспроста цікавляться дозвіллям потенційних співробітників: хобі можуть багато чого розповісти не тільки про особисті якості людини, але й про її надійність, і навіть про професійну придатність.
Варіант перестрахуватися й не писати нічого - не дуже вдалий. Він, звичайно, виправданий, зважаючи на те, що хобі, наприклад, може викликати негативну реакцію в кадровиків і миттєво поставити хрест на кандидатурі шукача. Так, деякі компанії воліють не зв'язуватися з людьми, упередженими до екстремальних видів спорту. На жаль, парубок, який самозабутньо ганяє нічним містом на спортивному мотоциклі, може в будь-який момент просто не прийти на роботу через травми та недієздатність. У випадку якщо він займає відповідальну посаду, а час піджимає - наслідки такого хобі можуть спричинити серйозні проблеми для роботодавця.
Втім, порожня графа схожа на мовчання у відповідь на запитання: припустима, проте залишає осад. Фахівці радять все-таки згадувати свої захоплення, щоправда, лише ті, які зіграють на користь.
Позитивно позначиться на репутації шукача хобі, яке слугує розвитку професійних навичок. Для консультантів і менеджерів з продажу, скажімо, це може бути НЛП або щось ще з області психології, для людей творчих професій - щось оригінальне (якщо колектив компанії молодий - навіть «прикольне»). Правда, особливо мудрувати фахівці теж не рекомендують. Краще наголосити на професійній біографії, ніж на тому, що ви любите оголеним купатися у фонтанах - від оригінальності до неадекватності в очах роботодавця - рукою подати.
Можна підкреслити схильність до захоплень, які не віднімають багато часу, проте є «шляхетними» типу розведення кактусів або вирощування петуній. Ці заняття вимагають відповідальності та деякої самоорганізації, що явно буде достоїнством для будь-якого співробітника.
А ось зізнаватися в тому, що ви тримаєте в голові характеристики всіх знаків Зодіаку, розумієте, що несе “Місяць у Стрільці” і пам’ятаєте всі карти з колоди Таро - зовсім не обов'язково. Навіть якщо це так, однаково краще писати про квіти.
Джерело: dp.ru.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...