Основні причини відмови роботодавця на всіх стадіях розгляду кандидата

Кращий спосіб уникнути помилок - добре підготуватися до співбесіди і знати, які взагалі помилки можливі. Хто попереджений, той озброєний. Один невірний крок може коштувати Вам роботи!
Перед вами список основних помилок шукачів. На більшість з них ви можете легко впливати і виключити, якщо вони мають місце у вас. Вивчайте, виправляйте і отримуйте роботу.
1. Довгий термін пошуку роботи кандидатом - якщо кандидат до цих пір не знайшов роботу, значить щось в ньому не так - такі люди роботодавцеві не потрібні.
2. Жалюгідний зовнішній вигляд - Зморенний вигляд, бігаючий погляд, жовна, насуплені брови, червоні очі, напруга в позі, неохайність, неакуратність, неприємний запах.
3. Людський фактор - Просто не сподобався або дуже хороший-існують люди із середніми здібностями, які бояться брати більш успішних кандидатів, побоюючись за своє місце.
4. Не пройшов перевірочні тести - неправильні або невідповідні відповіді на питання.
5. Відсутність рекомендацій або Погані рекомендації від колишніх роботодавців - якщо людина працювала, то в нього в будь-якому випадку повинні бути рекомендації.
6. Обман в резюме і на співбесіді - більшість кандидатів схильні до завищення своїх заслуг на минулому місці роботи і намагаються представити себе в максимально вигідному світлі.
7. Неусмішливий - песимізм - якщо людина не посміхається, значить у нього якісь проблеми або комплекси. Усміхнений чоловік навпаки вселяє довіру.
8. Невміння висловлюватися - погана дикція, занадто гучний або тихий голос, часте вживання слів-паразитів.
9. Зайва балакучість не по темі - дуже поширена помилка кандидатів. Не варто розповідати рекрутеру про подробиці свого особистого життя, взаємин з чоловіком / дітьми, скаржитися на няню дитини або дитячий сад, або взаємини з сусідами.
10. Відсутність амбіційності та цілеспрямованості - Вузькість інтересів, немає плану кар'єри, чітких цілей і завдань. Вивчіть себе - напевно у вас є якісь плани і мрії.
11. Неможливість працювати понад встановленого графіку з різних причин - в будь-якій компанії і на будь-якій посаді бувають моменти, коли необхідно попрацювати понаднормово.
12. Надмірна концентрація на грошах - це говорить лише про те, що якщо ви знайдете більш високооплачувану роботу, то без проблем підете. Роботодавець не зацікавлений змінювати співробітників як рукавички.
13. Презирливі чи негативні відгуки про попередніх роботодавців - На співбесіді не рекомендується негативно відгукуватися про минуле місці роботи, про колишніх колег та керівника, навіть якщо ви реально постраждали і вашої провини в тому немає.
14. Небажання дивитися в очі співбесідникові - Це говорить або про невпевненість, або про те, що ви хочете щось приховати
15. Невдала сімейне життя - якщо не можете побудувати особисте життя, значить і на роботі буде так само. Тому не варто це згадувати.
Отже, тепер ви знаєте основні причини відмови роботодавців. Природно це далеко не повний список. Але навіть якщо ви приберете більшість з них, ви вже підвищите свої шанси в кілька разів.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18778
15012
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
303
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 37300 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...