Пошук підробітку для студента
Комп'ютерна грамотність - необхідна умова працевлаштування студентів. Великим попитом користуються програмісти. В інших випадках студенти можуть влаштуватися нічними сторожами, вантажниками й т.д.
Після закінчення вищих навчальних закладів багато молодих фахівців стикаються з серйозною проблемою працевлаштування. В основному роботодавці зацікавлені в професіоналах. Знаючи це, все більше студентів воліють влаштовуватися на роботу ще під час навчання, щоб отримати необхідний досвід, що у сучасному світі цінується набагато дорожче, ніж диплом з відмінними оцінками.
Заочники, як правило, намагаються знайти підробіток за обраною спеціальністю, студентам, які навчаються вдень, працевлаштуватися важче, оскільки вони вільні лише у вечірній і нічний час. Їм можна порадити звернути увагу на фріланс. Щоб стати фрілансером, необхідно мати підключений до Інтернету комп'ютер і володіти MS Word і графічними програмами. У майбутніх програмістів досить високі шанси знайти віддалену роботу, оскільки подібні спеціальності найбільш затребувані на ринку праці. Студент-комп’ютерник може спробувати себе, наприклад, у такому популярному виді діяльності, як створення та просування сайтів.
Знайти роботу у Всесвітній мережі можуть не тільки програмісти. Наприклад, створення сайтів – багатоступінчастий процес, що включає в себе, у тому числі наповнення електронного ресурсу унікальним контентом. Копірайтінг, тобто написання статей для веб-сайтів, рекламних матеріалів і слоганів – непоганий спосіб заробити для журналістів-початківців і людей, які захоплюються літературною творчістю. Основні вимоги для копірайтера – грамотна літературна мова, ерудиція та творче мислення.
Щоб стати дизайнером, від студента потрібне досконале володіння графічними програмами та багата уява. Таких працівників шукають рекламні агентства, яким потрібні фахівці зі створення макетів плакатів, буклетів і іншої друкованої продукції.
Знайти нічний підробіток може й студент, який не має власного комп'ютера. У цій ситуації знов-таки легше майбутнім програмістам – вони можуть улаштуватися адміністраторами в Інтернет-кафе. Також пропонуються вакансії нічних сторожів, вантажників, барменів, офіціантів і танцівниць у нічних клубах.
Джерело: http://extrajob.by/
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25200 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...