Карєрне зростання від менеджера до начальника
Напевно кожна людина і не раз замислювався про те, де працюватиме через довгих і одночасно стрімких п’ять-шість років? Дуже багато фахівців з підбору персоналу висловлюють свою точку зору, стверджуючи, що якщо досить таки ретельно спланувати своє кар’єрне зростання, то цілком можливо помітно скоротити шлях до заповітної посади, а разом з нею і до гідної зарплати.
В першу чергу треба запам’ятати головне правило, що ніяка кар’єра не повинна розвиватися випадковим, спонтанним чином. Звичайно бувають гідні і такі випадки, але це дуже велика рідкість, і те звичайне через всяких разних там знайомих або інших, не відомих нам людей. Розглянемо стандартний випадок: ви пришили на роботу і виконуєте свої обов′язки від дзвінка до дзвінка.
Пропрацювавши декілька років на одній посаді і особливо якщо в тій же організації, той, що працює відчуває себе на багато упевненіше в своїх силах і, напевно, завжди вже замислюється про те, щоб знайти нову роботу з вищим рівнем доходу в порівняння з придбаним досвідом роботи на колишній посаді.
Цілком очевидно, що найпростішим і, можна сказати, доступним варіантом рішення що такий склався ситуації є перехід в абсолютно іншу компанію, де буде можливість виконувати схожий круг обов′язків. Ось саме в цьому момент і варто спланувати своє майбутнє, своє подальше кар’єрне зростання, від якого може залежати багато що.
Перед тим, як звернутися в рекрутінговоє агентство, слід визначити, в якій якості людина представляє себе в майбутньому. Насправді ж, алгоритм побудови планів простий:
- слід поставити перед собою як довгострокові, так і короткострокові цілі. Чи хочеш ти рухатися по “горизонталі”, переходячи з своєї компанії туди, де платять більше, або вважаєш за правильне рости “по вертикалі”, збільшуючи свої доходи за рахунок більшої відповідальності?
- потрібно слідувати від загального до приватного, від основної мети до того, як добитися бажаного результату. Наочним прикладом чого, є наступне.
Якщо через п’ять-сім років чоловік хоче стати директором крупної західної компанії, потрібно відповісти на деякі питання: що ж не вистачає людині, що будує свою кар’єру? Напевно швидше за все додаткових знань, досвіду, навиків? Як же можна набути цього досвіду і розвинути ці навики? Скільки ж потрібно їх для хорошої кар’єри?
- в другу чергу слід визначити свої пріоритети. Потрібно вирішити для себе, що важливіше
- гроші або якісь додаткові знання, які можуть бути связанни з новим професійним досвідом?
- так само треба задуматися про те, що чи важливе для гідно-працюючої людини? Стабільність, або велику роль грає фінансовий успіх? Якщо все-таки віддається перевага стабільність, то у будь-якому випадку протипоказана кар’єра у продажу або в кадровому бізнесі. Тут вже більше підійде посада логіста або бухгалтера.
Якщо ж, що цілком очевидно, головним є тільки фінансовий успіх, то, можливо, трапиться якраз навпаки. Така людина більш здатна на торгівлю.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25200 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...