Планування відпустки: що і як?

Планування відпустки: що і як?

Більше половини (56%) респондентів зазначили, що в їхніх компаніях є практика складання графіка відпусток на наступний рік. Решта ж 44% учасників опитування сказали, що заздалегідь час відпустки не планують (у всякому разі не попереджають про це роботодавця), а роблять це вже ближче до бажаного для відпочинку періоду.

Планування відпусток: що і як?

На запитання, наскільки проблематично взяти відпустку в їхній компанії, 49% респондентів відповіли, що особливих проблем не виникає за умови, що роботодавець був попереджений заздалегідь. 23% необхідно враховувати навантаження колег, перш ніж будувати якісь плани на відпочинок. 13% говорять, що у них піти у відпустку зовсім не проблематично. А 12% зазначають, що в їхніх компаніях на належний їм відпочинок практично не відпускають.

Планування відпусток: що і як?

В основному, учасники опитування планують відпустки на літо — 72% респондентів відзначили цей сезон як найбільш типовий для відпочинку. 12% респондентів зазвичай відпочивають від роботи навесні, і приблизно стільки ж (11%) — восени. І всього лише 5% зазвичай беруть відпустку взимку.

Планування відпусток: що і як?

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у квітні 2018 року. В опитуванні взяло участь 704 респондента з різних регіонів України.

https://khmelnitsky.hh.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад