Оператор call-центра - розповсюджений вид підробітку серед студентів
Прагнучи досягти успіху у жорсткій конкурентній боротьбі, багато компаній, що зайняті в сфері торгівлі та надання послуг, створюють сьогодні власні call-центри. Необхідність таких підрозділів зрозуміла, адже потенційні замовники дуже часто беруть до уваги не тільки вартість товару або послуги, але й доступність, інформованість і доброзичливе ставлення постачальника. Люди згодні платити за надані послуги трохи дорожче, але за умови, що при необхідності на всі свої запитання вони одержать вичерпні відповіді.
Зрозуміло, відповіді на питання клієнтів, які подзвонили в компанію, - не єдина функція операторів call-центрів. Нерідко їх підключають до проведення рекламних акцій і маркетингових досліджень, а в інтернет-трейдінгу call-центри є незамінною технологічною ланкою, адже саме через них проводиться оформлення замовлень. У кожному разі, від кваліфікації операторів call-центрів залежить дуже багато чого, і ця непримітна, на перший погляд, посада вимагає певних здібностей і кваліфікації.
Солідні компанії, у складі яких є call-центри, регулярно проводять спеціальні тренінги, на яких операторів навчають тому, як правильно встановлювати контакт з незнайомим співрозмовником. Безсумнівну допомогу в процесі навчання надають записи попередніх телефонних розмов, що ретельно аналізуються з виявленням типових помилок. Але крім доброзичливості та вміння швидко вловити суть проблеми клієнта, оператори call-центрів повинні мати великі знання про властивості товарів і послуг, що поставляються компанією, і вмінням донести необхідну інформацію до клієнта в стислій і доступній формі. Розпливчастість відповідей операторів call-центрів нервує клієнтів і створює в них уявлення про недостатню відповідальність всієї компанії в цілому.
Чим би не торгувала компанія (від меблів до систем захисту від прослуховування), які б послуги вона не надавала (провайдерскі чи gsm охорона), оператор call-центра повинен уміти швидко та чітко сформулювати відповідь на задане питання. При цьому оператор повинен ураховувати, що його співрозмовник на іншому кінці - зовсім не фахівець, а звичайний покупець, стурбований, що з придбаним товаром або послугою “щось не так”.
За матеріалами: http://www.topwork.com.ua/
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25200 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...