Особисте життя підлеглих - табу для керівника?!
Людина - найцінніший з усіх ресурсів, і використовуючи її особистісні особливості в потрібному руслі, можна досягти максимальних результатів. Навіть маючи рівну кваліфікацію, двоє співробітників можуть зовсім по-різному виконувати різні види робіт. Один є незамінним на переговорах, інший чудово розбирається в документах. Хтось має потребу в повній самостійності під час роботи над проектом, а комусь необхідні точки контролю. У когось зі співробітників рівномірна працездатність, дієздатність іншого, навпаки, залежить від натхнення. Керівник ніколи не зможе одержати цю інформацію, якщо не буде спілкуватися з підлеглими.
Але, спілкуючись зі співробітниками, важливо знати міру, оскільки великим є ризик перетворитися на такого собі сорочку-хлопця та стати заручником цієї ролі. Завжди пам’ятайте про те, що, налагоджуючи гармонійну атмосферу у відділі, потрібно дотримуватися золотої середини та дотримуватися дистанції, без якої керування неможливе. І, проте, деякі відомості з особистого життя підлеглих повинні зацікавити керівництво. Наприклад, грамотний начальник зобов'язаний бути в курсі таких знакових подій, як весілля когось з підлеглих або народження дитини. Такі деталі, що, на перший погляд, не мають відношення до роботи, відіграють величезну роль у житті відділу, оскільки формують комфортне емоційне тло, яке так важливе для продуктивної роботи.
Коли у відділі панує командна атмосфера, колектив непереможний і міцний. У такій команді не буде місця шкідливій конкуренції та заздрощам. Створити відповідну атмосферу - першочергове завдання керівника. Якщо ви з якихось причин не можете розпитувати співробітника особисто, непогано знайти інформатора, який буде оперативно повідомляти вас про значимі події.
Можливо, хтось з підлеглих має потребу у вашій підтримці, у тому числі й матеріальній, комусь необхідний відгул через складні сімейні обставини. Краще вирішити ці проблеми відразу, ніж закривати на них очі. Але в жодному разі не можна доводити довірчі стосунки до абсурду. Наприклад, допомога співробітникові не повинна перетворюватися на ряд постійних однобічних потурань. Грамотне врахування особистих обставин полягає в тому, що людині можуть допомогти за необхідності, але вимагають такого ж відношення.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18779
15012
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
303
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 36844 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...