Як сказати начальнику "ні" не ставлячи під загрозу свою роботу
Для більшості з нас Засоби до існування багато в чому залежать від наявності роботи та збереження її. Це може ускладнити управління вашими кордонами на роботі та відстоювання своїх інтересів. Багато з нас важко намагаються встановити межі між роботою та сімейним життям. Насправді за даними Forbes, 70% людей, які ідентифікують себе як працівники знань, зазнали вигорання протягом минулого року, інформує Ukr.Media.
Очевидно, що це високий відсоток, але встановлення меж та усвідомлення власних потреб як працівника — найкращий спосіб переконатися, що ви не вигорите. Звичайно, це набагато простіше сказати, ніж зробити, але проста зміна вашого ставлення до роботи може мати вирішальне значення.
Чому необхідно встановлювати межі на роботі, навіть якщо це лякає
Вигорання часто викликано перевтомою, і найчастіше це в кінцевому підсумку ще більше ускладнює ефективність роботи. За словами Forbes, вигорання — це те, що відбувається, коли перевтома змушує вас відчувати, що Ви зазнаєте невдачі на роботі і ніби застрягли в повсякденній монотонності своєї кар'єри. Це також може змусити вас відчувати себе все більш песимістично і часто може викликати депресію.
Завдяки технологічному прогресу нашим начальникам стало набагато легше завжди залишатися на зв'язку і просити нас бути доступними частіше, ніж це потрібно для нас. Ось чому ми зобов'язані чітко розуміти, коли покладені на нас очікування занадто великі. Оскільки це може означати відмову від чогось, що вимагає від нас наш начальник, це може змусити деяких людей відчувати, що встановлення меж ставить під загрозу їхню роботу та засоби до існування, і це робить вигорання ще більш імовірним.
Як професійно встановити межі з начальником
На щастя, існує багато обмежень, які можна встановити самостійно. Це може включати не перевірку електронних листів чи повідомлень, пов'язаних з роботою, через певний час та вихідні дні або робити відповідні перерви протягом дня.
Якщо вам потрібно поговорити зі своїм начальником про межі, які ви встановлюєте, будьте професійними та чіткими. Також корисно повідомити начальнику, що Ви знаєте, що рішення в кінцевому підсумку залишається за ним. Представивши йому можливі компроміси та пояснивши, чому вам потрібно встановити цю межу, ви дасте йому зрозуміти, що у вас є потреба та план. Попросити більше часу, щоб щось закінчити або внести доповнення до завдань, може стати чудовим способом запобігти вигорянню, що також покаже вашому начальнику, що ви захоплені своєю роботою.
Тим не менш, якщо ви виявите, що ваш начальник не поважає ваші межі або що ви турбуєтесь про безпеку своєї роботи, можливо, настав час вирішити змінити кар'єру. Перебування в турботливому та справедливому робочому середовищі може суттєво вплинути на ваше психічне здоров'я та загальне самопочуття.
https://ukr.media/business/449800/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18688
15016
345
57
283
23
315
54
656
240
311
36
302
48
296
34
282
57
283
55
270
10
274
22
280
27
382
121
289
13
297
27
273
19
499
223
264
11
278
35
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата у Львові та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 25000 грн.
Jobs.lviv.ua
- 10358 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...